  • Frisby FNC-5150ST Taşınabilir Katlanır Alüminyum Tablet/Notebook/Laptop Standı (10" ~ 15.6")
×
  • Markalar Frisby
  • Ürün Kodu: 6903451508733
  • Ürün Durumu: SIFIR ÜRÜN
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Sorular
İndirimler hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?
  • 489,86TL
  1810 kez incelendi     0 Favori
Satıcı: Modacepte Satıcı Puanı: (0) Satıcıya Sorun
Kargo ücreti
90,00TL (Satıcı Genel Kargo Ücreti)
Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılacaktır. Adresini seç ne zaman teslim edileceğini öğren!
 Siparişiniz en geç 16/05/2026 tarihinde kargoya verilecektir.
Frisby FNC-5150ST Taşınabilir Katlanır Alüminyum Laptop/Tablet Standı (10" ~ 15.6")
Ergonomik ve taşınabilir tasarımıyla çalışma konforunuzu en üst seviyeye taşıyın! Frisby FNC-5150ST, 10 inçten 15.6 inçe kadar tüm cihazlarınız için ideal bir çözümdür.
Üstün Özellikler ve Konfor
Ürün Boyutları
Durum Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik)
Açılmış Boyutları 25.5 x 18 x 15 cm
Katlanma Boyutları 25.5 x 4.5 x 2 cm
Paket Boyutları 27 x 5.2 x 2.3 cm
Kutu İçeriği
1· Alüminyum Stand
· Taşıma Kılıfı
Veri bulunamadı
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Yoruma Resim Ekleyebilirsiniz
Kaldır
Ek Resim Ekleyin
Ürün Soru ve Cevapları
Ürün Değerlendirme
Benzer Ürünler
Hızlı Kargo Güvenilir Satıcı Yeni Ürün
Barkod 100x150 Termal Etiket Eko Termal 250 Sarım 1 Rulo…
100 mm x 150 mm Termal Barkod Etiketi (250 Ad.) Etiketin Cinsi: Eko Termal Etiketin Eni: 100 mm E..