  • Frisby FNC-5150ST Taşınabilir Katlanır Alüminyum Tablet/Notebook/Laptop Standı (10" ~ 15.6")
×
  • Markalar Frisby
  • Ürün Kodu: 6903451508733
  • Ürün Durumu: SIFIR ÜRÜN
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Sorular
İndirimler hakkında bilgilendirilmek ister misiniz?
  • 489,86TL
  1802 kez incelendi     0 Favori
Satıcı: Modacepte Satıcı Puanı: (0) Satıcıya Sorun
Kargo ücreti
90,00TL (Satıcı Genel Kargo Ücreti)
Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılacaktır. Adresini seç ne zaman teslim edileceğini öğren!
 Siparişiniz en geç 15/05/2026 tarihinde kargoya verilecektir.
Frisby FNC-5150ST Taşınabilir Katlanır Alüminyum Laptop/Tablet Standı (10" ~ 15.6")
Ergonomik ve taşınabilir tasarımıyla çalışma konforunuzu en üst seviyeye taşıyın! Frisby FNC-5150ST, 10 inçten 15.6 inçe kadar tüm cihazlarınız için ideal bir çözümdür.
Üstün Özellikler ve Konfor
Ürün Boyutları
Durum Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik)
Açılmış Boyutları 25.5 x 18 x 15 cm
Katlanma Boyutları 25.5 x 4.5 x 2 cm
Paket Boyutları 27 x 5.2 x 2.3 cm
Kutu İçeriği
1· Alüminyum Stand
· Taşıma Kılıfı
Veri bulunamadı
Veri bulunamadı
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Yoruma Resim Ekleyebilirsiniz
Kaldır
Ek Resim Ekleyin
Ürün Soru ve Cevapları
Ürün Değerlendirme
Benzer Ürünler
Hızlı Kargo Güvenilir Satıcı Yeni Ürün
HEPU LT03 Alüminyum Katlanır Notebook Standı Ayarlı Laptop Metal Yüks…
Barkod 100x150 Termal Etiket Eko Termal 250 Sarım 3 Rulo (750 Adet)…
100 mm x 150 mm Termal Barkod Etiketi (250 x 3 = 750 Adet) Etiketin Cinsi: Eko Termal Etiketin Eni:..