Frisby FNC-5150ST Taşınabilir Katlanır Alüminyum Tablet/Notebook/Laptop Standı (10" ~ 15.6")
ile gönderim yapılacaktır. Adresini seç ne zaman teslim edileceğini öğren!
Ergonomik ve taşınabilir tasarımıyla çalışma konforunuzu en üst seviyeye taşıyın! Frisby FNC-5150ST, 10 inçten 15.6 inçe kadar tüm cihazlarınız için ideal bir çözümdür. 1· Alüminyum Stand · Taşıma KılıfıFrisby FNC-5150ST Taşınabilir Katlanır Alüminyum Laptop/Tablet Standı (10" ~ 15.6")
Üstün Özellikler ve Konfor
Ürün Boyutları
Durum
Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik)
Açılmış Boyutları
25.5 x 18 x 15 cm
Katlanma Boyutları
25.5 x 4.5 x 2 cm
Paket Boyutları
27 x 5.2 x 2.3 cm Kutu İçeriği
Ürün Soru ve Cevapları
Ürün Değerlendirme
4.862,58TL
Barkod 100x150 Termal Etiket Eko Termal 250 Sarım 3 Rulo (750 Adet)…
100 mm x 150 mm Termal Barkod Etiketi (250 x 3 = 750 Adet) Etiketin Cinsi: Eko Termal Etiketin Eni:..
769,86TL
Barkod 100x150 Termal Etiket Eko Termal 250 Sarım 5 Rulo (1250 Adet)…
100 mm x 150 mm Termal Barkod Etiketi (250 x 5 = 1250 Adet) Etiketin Cinsi: Eko Termal E..
Casper VIA V6X Şarj Soketi Mikrofon Bordu…
iPad Air 2 360 Derece Döner Standlı Kılıf…
Bufalo iPhone 14 FlexiGlass Nano Ekran Koruyucu…
Samsung S5830 S5830i Ace İç Kulaklık Orj…
Bufalo iPhone 6-6s Cam Ekran Koruyucu Gold…
Kenar Kavisli Temperli Cam Ekran Koruyucu Dayanıklı - Çizilmez - Oval Kenar - Tam Kaplayan &n..
Cumhuriyet Öncesi Yazarlardan Çocuklara Hikayeler…
Bufalo iPhone 11 Pro Ekran Koruyucu Seramik Mat Nano 9D Tam Kaplama Siyah…
Bufalo NANO Slim 0.15mm Discovery Air Cam Ekran Koruyucu…
Bufalo NANO Slim 0.15mm Discovery Air Cam Ekran Koruyucu Uyumlu Cihaz: GM Discovery AirMarka: Bufalo..